Čís. položky 7013

Sitzende Billdogge,

Sitzende Billdogge, - Starožitnosti, Obrazy

Keramik, farbig staffiert, Höhe 18,5 cm, 1 Ohr minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Sitzende Billdogge,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012