Čís. položky 7011

Schwalbe mit vierblättrigem Klee, Schweinchen,

Schwalbe mit vierblättrigem Klee, Schweinchen, - Starožitnosti, Obrazy

Wiener Bronze, farbig staffiert, berieben, Höhe 1,5-2,3 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012