Čís. položky 7010

Kruzifix,

Kruzifix, - Starožitnosti, Obrazy

Christus Viernageltypus, 19. Jh., Holz geschnitzt, monochrom gefasst, auf Holzkreuz montiert, Gesamthöhe 36,5 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Kruzifix,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012