Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Paul Robert Passini *

Paul Robert Passini * - Antiquitäten & Bilder

(Wien 1881-1956) Blick auf die Stiftskirche in Ossiach, verso betitelt, signiert und datiert Paul Passini 1953, Aquarell auf festem Bütten, 45 x 62 cm, Passep., o. R., (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 580,-

Paul Robert Passini *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012