Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Christa Näher *

Christa Näher * - Antiquitäten & Bilder

(Lindau 1947 geb.) Kentaur, 1997, Farbfoto, verso mit Bleistift signiert, datiert, numeriert 46/100 Exemplaren, 45 x 30 cm, (EK)

Expert: Mag. Eva Königseder Mag. Eva Königseder
+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Christa Näher *

+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012