Čís. položky 7904

Albert Holz *

Albert Holz * - Starožitnosti, Obrazy

(Düsseldorf 1884-1955) Schafe am Heimweg, signiert Alb. Holz Ddf, Öl auf Leinwand, 60,5 x 80,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Albert Holz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012