Čís. položky 7903

Georg Fischhof

Georg Fischhof - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1859-1914) Am der Mole, signiert mit dem Pseudonym K. Wagner, Öl auf Leinwand, 73,5 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Georg Fischhof

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012