Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Mühle am Gebirgsbach, undeutlich bezeichent Js. Burgaritzky, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012