Čís. položky 7903

Janos Viski *

Janos Viski * - Starožitnosti, Obrazy

(Szokolya 1891 -1987) König Stephan von Ungarn am Schlachtfeld, signiert Viski J, Öl auf Leinwand, 200,5 x 180 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.875,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Janos Viski *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012