Čís. položky 7903

F. R. Janz Kenzer*

F. R. Janz Kenzer* - Starožitnosti, Obrazy

(Laibach 1920 geb.) Dorf im Winter (Karpaten), signiert Jv. Janez Kenzer, Öl auf Leinwand, 62 x 93,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

F. R. Janz Kenzer*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012