Čís. položky 7903

Künstler 20. Jhdt.

Künstler 20. Jhdt. - Starožitnosti, Obrazy

Wanderer am Seeufer, Öl auf Leinwand,54 x 67 cm, gerahmt, leicht beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012