Čís. položky 7903

H. Baumgartner, um 1860

H. Baumgartner, um 1860 - Starožitnosti, Obrazy

Alpenlandschaft mit Bauernhaus, signiert, datiert H. Baumgartner (18)59, Öl auf Leinwand, 69 x 95 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

H. Baumgartner, um 1860

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012