Čís. položky 7903

Antal Neogrady

Antal Neogrady - Starožitnosti, Obrazy

(Galsa 1861-1942 Budapest) Rotwild auf Waldlichtung, signiert Neogrady A, Öl auf Leinwand, 75 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Antal Neogrady

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012