Čís. položky 7902

Jan van Goyen

Jan van Goyen - Starožitnosti, Obrazy

(Leiden 1596-1656 Den Haag) Schule Holländische Kanallandschaft, Öl auf Holz, 35,8 x 55 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 2.375,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Jan van Goyen

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012