Čís. položky 7902

Theodor Freiherr v. Ehrmanns

Theodor Freiherr v. Ehrmanns - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1846-1923) Partie in den Bergen, signiert T. Ehrmanns (1)877, Öl auf Leinwand, 58 x 89 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Theodor Freiherr v. Ehrmanns

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012