Čís. položky 7902

Josef Brunner

Josef Brunner - Starožitnosti, Obrazy

(1826-1893) zugeschrieben/attributed Schafhirte, Öl auf Leinwand, 44,5 x 55 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Josef Brunner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012