Čís. položky 7901

Österreichische Schule des 18. Jahrhunderts

Österreichische Schule des 18. Jahrhunderts - Starožitnosti, Obrazy

Madonna mit Kind, Öl auf Holz, 22 x 16,8 cm, gerahmt, leicht beschädigt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012