Čís. položky 7901

Franz Xaver Hornöck

Franz Xaver Hornöck - Starožitnosti, Obrazy

(Salzburger Maler um 1800) Portrait der Maria Pölling alt 65, rückseitig signiert, datiert und bezeichnet F. Xavier Hornöck Pinxit 1811 den 12. Feb. von Salzburg, 58,5 x 41,5 cm, ohne Rahmen, (W)

Gegenstück zu Lot 138-47846/1

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Xaver Hornöck

Gegenstück zu Lot 138-47846/1

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012