Čís. položky 7901

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Orientalische Straßenszene, undeutlich bezeichnet, Öl auf Leinwand, 35,5 x 26 cm, gerahmt, leicht beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012