Čís. položky 7901

Jacobus Joseph Eeckhout

Jacobus Joseph Eeckhout - Starožitnosti, Obrazy

(Antwerpen 1793-1861 Paris) Begegnung auf der Landstraße, signiert J. J. Eeckhout, Öl auf Holz, 23 x 27,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Jacobus Joseph Eeckhout

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012