Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Hirtin mit Herde unter einem Baum, Öl auf Holz, 19,8 x 27 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt, tlw. Rahmenteile anbei), Sprungbildung,(Rei)

Gegenstück zu 138-47789/2

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Gegenstück zu 138-47789/2

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012