Čís. položky 7901

John Davison Liddell*

John Davison Liddell* - Starožitnosti, Obrazy

(1859-1942) Schottische Hochlandschafe, signiert JD Liddell, Öl auf Holz, 31 x 47 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

John Davison Liddell*

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012