Čís. položky 7901

Michael Haller

Michael Haller - Starožitnosti, Obrazy

(Wien um 1850) "König See Natur Studie", signiert M. Haller, rückseitig wie oben eigenhändig betitelt,Öl auf Leinwand, 23,5 x 31,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Michael Haller

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012