Čís. položky 7901

G. Schlech, um 1900

G. Schlech, um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Plausch vor dem Haus, signiert G. Schlech, Öl auf Platte, 26 x 20 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

G. Schlech, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012