Čís. položky 7901

Monogrammist um 1900

Monogrammist um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Blick auf Berchtesgaden, monogrammiert, datiert MR (18)90, Öl auf Holz, 19 x 24,5 cm, gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu Nummer 138-47385/2

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Monogrammist um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012