Čís. položky 7901

Eduard Merk

Eduard Merk - Starožitnosti, Obrazy

(München 1816-1888) Fröhlicher Zecherrunde, signiert E. Merk, Öl auf Holz,24 x 32,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Eduard Merk

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012