Čís. položky 7901

R. Adam, (um 1900)

R. Adam, (um 1900) - Starožitnosti, Obrazy

Marktszene, signiert und datiert R. Adam 1906, Aquarell auf Papier, 23,5 x 16,5 cm, gebräunt, Passep., gerahmt,(Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

R. Adam, (um 1900)

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012