Čís. položky 7901

Angee de Sayve, um 1840

Angee de Sayve, um 1840 - Starožitnosti, Obrazy

An der französischen Küste, signiert, datiert Angee des Sayve 1837, Öl auf Leinwand, 33 x 43 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Angee de Sayve, um 1840

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012