Čís. položky 6380

Miniaturist, Ende 19. Jahrhundert

Miniaturist, Ende 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Motiv aus Versailles, Grand Trianon: Liseuse de Bonne Aventure, Aquarell auf Bein, 5x 7 cm, oval, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012