Čís. položky 6380

England, 19. Jahrhundert

England, 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Studie eines Orientalen mit Turban, Grisailleaquarell über Bleistift auf Papier, 25,5 x 19,5 cm, an der oberen linken Ecke Prägestempel "Bristol Road", gebräunt, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

England, 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012