Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hans UHL

Hans UHL - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Frankfurt 1897) zugeschrieben "Im Bergdorf" links unten signiert: Uhl, auf dem Rückendeckel bezeichnet "Im Bergdorf" Uhl 1925, Öl auf Papier auf Pappe, ca. 22 x 20,5 cm, Originalrahmen beschädigt SW 360 - 450

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans UHL

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 25.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.10. - 25.10.2012