Čís. položky 422

Südseekulturperlenohrstecker

DM ca. 16,8 mm, Weißgoldmontierung 585, 2 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,60 ct, 17,9 g Ruf 1.800,-- øG2

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

15.11.2012 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Südseekulturperlenohrstecker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.11. - 15.11.2012