Čís. položky 470

Marc Chagall *

(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Heilige Nacht" Lithographie in Farbe, 1950, Verleger Galerie Maeght, Knickstelle, drucksigniert Marc Chagall, datiert 1950 37,8 x 55,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Marc Chagall *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 12.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2012

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.