Čís. položky 455

Remigius Adrianus van Haanen

Remigius Adrianus van Haanen - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Oosterhoudt 1812-1894 Aussee) Weite Landschaft, figural staffiert, Sepiaaquarell signiert R. Haanen, 24,5 x 55 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Remigius Adrianus van Haanen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 12.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2012