Čís. položky 145

Design Damenschmuckgarnitur

Design Damenschmuckgarnitur - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

Gold 750, Brillanten und Lapis Lazuli, best. aus: 2 Ohrclips, Stifte, 1 Brosche, zus. 32,6 g, Handarbeit

Expert: Doris Pramböck

12.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Design Damenschmuckgarnitur

Expert: Doris Pramböck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 12.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2012