Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 96

Eduard Böhm

Eduard Böhm - Podzimní aukce

(Wien 1830-1890) "Spaziergang am See", rechts unten signiert E. Boehm, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 54 x 68 cm, gerahmt Ruf 600,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 813,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Eduard Böhm

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 14.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.11. - 14.11.2012