Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 51

Carl HASCH

Carl HASCH - Podzimní aukce

(Wien 1834 - 1897) "Alt Zell am See" unten links signiert C. Hasch, Öl auf Holz, ca. 19 x 28 cm, vergoldeter Rahmen Ruf 600

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Carl HASCH

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 14.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.11. - 14.11.2012