Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 970

Karabagh, Südkaukasus, Ende 19. Jhdt.

Karabagh, Südkaukasus, Ende 19. Jhdt. - Váno?ní aukce - obrazy, koberce, nábytek

253 x 135 cm, gebraucht, gering beschädigt, Flor relativ gut erhalten Ruf 300

22.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 22.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.11. - 22.11.2012