Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 922

Russische Ikone, 19. Jhdt.

Russische Ikone, 19. Jhdt. - Váno?ní aukce - obrazy, koberce, nábytek

"Der Hl. Nikolaus, der Wundertäter, mit Christus und der Hl. Jungfrau Maria" Tempera auf Holztafel, altes Metalloklad, ca. 31 x 26,5 cm, Altersschäden, Farbfehlstellen, Wachsflecken Ruf 600

Rückseitig Provenienzangabe: Aus der Privatsammlung von Dr. H. Prameshuber, Linz

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

22.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Odhadní cena:
EUR 1.100,- do EUR 1.600,-

Russische Ikone, 19. Jhdt.

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 22.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.11. - 22.11.2012