Čís. položky 550

Bauerntisch, 19. Jhdt.

Bauerntisch, 19. Jhdt. - Váno?ní aukce - obrazy, koberce, nábytek

balusterförmig gedrechseltes Fußgestell mit umlaufender Ahornholz-Stegverbindung, 1 Lade, rechteckige Platte, Höhe ca. 78 cm, Länge ca. 110 cm, Breite ca. 80 cm, beschädigt Ruf 300

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.125,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,-

Bauerntisch, 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - obrazy, koberce, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.11. - 21.11.2012

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.