Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 67

Jean Antoine WATTEAU

Jean Antoine WATTEAU - Weihnachtsauktion

(Valenciennes 1684 - 1721 Nogent-sur-Marne) bzw. Nicolas LANCRET (Paris 1690 - 1743) Nachahmer 19. Jhdt. "Familienfest im Park" Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 54 x 45,5 cm, restauriert, gerahmt Ruf 600

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.11.2012 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-

Jean Antoine WATTEAU

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 20.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.11. - 20.11.2012