Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Rustikale Kommode Stilkopie 20 JH,

Rustikale Kommode Stilkopie 20 JH, - Um?ní a starožitnosti

Stollenbau, Eichenholz, floral beschnitzt, braun gebeizt, mattiert, 4 Laden, profilierte Platte, 77 x 105 x 45 cm, Gebrauchsspuren, Oberflächenschäden

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

17.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 17.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.10. - 17.10.2012