Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002

Ingrid Opitz-Axterer, Beuthen, Polen 1941 geb.

Ingrid Opitz-Axterer, Beuthen, Polen 1941 geb. - Um?ní a starožitnosti

"Ohne Titel" Öl auf Leinen, monogrammiert "IO" 73 x 89 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 17.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.10. - 17.10.2012