Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002 +

Schirwan ca. 136 x 76 cm,

Schirwan ca. 136 x 76 cm, - Um?ní a starožitnosti

UDSSR, Ende 20. Jh. ungebraucht, signiert mit Aserbeidschan

17.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Schirwan ca. 136 x 76 cm,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 17.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.10. - 17.10.2012