Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Otto PIPPEL *

(Lodz 1878 - 1960 Planegg) "Biergarten am See" unten rechts signiert Otto Pippel, Rückseite: Aufkleber betitelt "Biergarten", Öl auf Presskarton, ca. 30 x 50 cm, Rahmen beschädigt SW 1000 - 1600

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Otto PIPPEL *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Bilder, Grafiken
Datum: 11.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 11.10.2012