Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Pavel BOUDA *

Pavel BOUDA * - Moderní tisky

(Loung/Tschechien 1932 geb.) 2 Bilder: "Urzeitliche Welten"jeweils unten rechts signiert Bouda, Öl-Mischtechnik auf Presskarton, ca. 7,5 x 6 cm bzw 9,5 x 11 cm, gerahmt SW 500 - 650

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

11.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pavel BOUDA *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 11.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 11.10.2012