Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

W. DUNBAR

W. DUNBAR - Moderní tisky

2. Hälfte 19. Jahrhundert "In der Region Latium vor Rom"unten rechts signiert und datiert: W. Dunbar Rome 1863, Aquarell, Darstellungsgröße ca. 27 x 17 cm, Passep., verglast, Rahmen beschädigt SW 360 - 450

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

11.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

W. DUNBAR

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 11.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 11.10.2012