Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Eugen (Jenó) CSAPO*

Eugen (Jenó) CSAPO* - Bilder, Grafiken

(Kiscell = Celldomölk 1875 - 1954 Budapest) "Stillleben mit Papagei" unten links signiert: Eugen Csapó, Rückseite Galeriestempel, Öl auf Leinwand, ca. 73 x 63 cm SW 700 - 1000

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Eugen (Jenó) CSAPO*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Bilder, Grafiken
Datum: 11.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 11.10.2012