Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Veniamin V. KOSTITSIN *

Veniamin V. KOSTITSIN * - Moderní tisky

(Krasnoyarsk 1949 geb.) "Baden bei Wien - Josefsplatz Flohmarkt" unten links kyrillisch signiert, datiert: 1995 und beschriftet, Gouache auf Papier, ca. 70 x 100 cm, verglast, gerahmt SW 1800 - 2200

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

11.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Veniamin V. KOSTITSIN *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 11.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 11.10.2012