Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Heinrich ZILLE

Heinrich ZILLE - Bilder, Grafiken

(Radeburg 1958 - 1929 Berlin) "Marktfrau ("Aale....")" Bleistiftskizze auf Papier, ca. 9 x 8,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt SW 300 - 400

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Heinrich ZILLE

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Bilder, Grafiken
Datum: 11.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 11.10.2012